Odszkodowania powypadkowe


Tutaj będę zamieszczał wszystkie moje doświadczenie związane z odszkodowaniami oraz firmami z branży odszkodowań pierwsza firma którą się zajmę będzie to firma Lexfortis z Lublina opinie wszystkie na temat tej firmy te pozytywne jak i negatywne oraz podejście do zwykłego klienta. Firma lexfortis ma siedzibę w Lublinie główną działalnością tej firmy są usługi z zakresu dochodzenia roszczeń w sprawie odszkodowań dla osób prywatnych jak i firm z Lublina i również z całej Polski.
Jak Pisze Pani Krystyna z Warszawy na swoim blogu że dzięki firmie lexfortis uzyskała ogromne jak na nasze warunki odszkodowanie w kwocie 240 tyś zł za wypadek w swoim zakładzie pracy firma lexfortis nie chciała udzielić informacji jak długo trwała sprawa Pani Krystyny i jaką prowizję wzięła ta firma za uzyskanie odszkodowania


Nie rozumiem negatywnych opinii na temat Lex Fortis, sam całkiem niedawno miałem styczność z tą firmą i nie mam jej nic do zarzucenia. Akurat moja sprawa dotyczyła wypadku w miejscu pracy. Miałem spore trudności z otrzymaniem odszkodowania, i nawet już zacząłem wątpić, czy w ogóle mi się należy. Na szczęście specjaliści z Lex Fortis uświadomili mi dokładnie, na co tak naprawdę mogę liczyć. Otrzymałem całą należną mi kwotę, a przy tym nie musiałem się jakoś szczególnie natrudzić, bo firma Lex Fotris praktycznie wszystko za mnie załatwiła. Jeśli ktoś uległ wypadkowi w miejscu pracy i ma problem z uzyskaniem odszkodowania, jak najbardziej polecam tę firmę. Dodam jeszcze, że nie musiałem długo czekać na załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, i tym samym bardzo szybko dostałem pieniądze. Cieszę się, że nie odpuściłem, bo naprawdę miałem już chwilę załamania. Otrzymałem nawet pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji. Teraz już powoli odzyskuję sprawność i nie muszę martwić się o kwestie finansowe.
- Tomek Warszawa
Ja również gorąco polecam firmę Lex Fortis każdemu, kto walczy o uzyskanie renty. Wydawało mi się, że mój przypadek jest beznadziejny i nie mam żadnych szans na jej przyznanie. Jakiś czas temu konsultowałem się w tej sprawie z inną firmą i otrzymałem odpowiedź, że rzekomo nic mi się nie należy. Przez przypadek trafiłem na Lex Fortis i postanowiłem jeszcze raz spróbować. Dokładnie wyjaśniłem, na czym polega mój przypadek i dowiedziałem się, na co mogę liczyć. Teraz już mam przyznaną rentę za mojego ojca, który miał obowiązek płacić mi alimenty. Myślałem, że po jego śmierci sprawa jest już nieaktualna, ale jak widać, prawo było po mojej stronie. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji, radzę od razu skierować się do Lex Fortis. Polecam firmę także ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta. Poczułem, że naprawdę zależy im na tym, aby mi pomóc. Otrzymałem profesjonalne wsparcie i teraz moja sytuacja finansowa znacznie się poprawiła, oby więcej takich specjalistów działało na polskim rynku.
- Adam B
Dziwi mnie mała ilość pozytywnych opinii... Firma Lex Fortis pomogła mi rozwiązać moje problemy finansowe, dzięki czemu wreszcie mogłam zapewnić swojej rodzinie odpowiednie warunki mieszkalne. Gdy umarł mój mąż byłam pogrążona w smutku i po prostu nie miałam czasu ani ochoty myśleć o odszkodowaniu czy innych należnościach finansowych. Kiedy emocje opadły rodzina uświadomiła mi, że powinnam ubiegać się o pieniądze, ponieważ wraz z dziećmi jesteśmy najbliższymi osobami dla zmarłego. Chodziłam od firmy do firmy, ale jakoś nikt nie potrafił mi jasno wytłumaczyć, na jakich zasadach mogę otrzymać odszkodowanie i na ile pieniędzy mogę liczyć. W końcu ktoś polecił mi firmę Lex Fortis i dopiero tutaj otrzymałam odpowiednie wsparcie. Miałam przyjemność z prawdziwym profesjonalistą, który najpierw dokładnie mnie wysłuchał, zapoznając się ze specyfiką sytuacji. Później dowiedziałam się, na czym będą polegać działania, dzięki którym otrzymam odszkodowanie. Nie musiałam długo czekać na pieniądze, które w pełni mnie usatysfakcjonowały. Polecam serdecznie.
- Krystyna z Lublina
Mam za sobą bardzo nieprzyjemne przeżycia związane z włamaniem do mojego domu. Parę miesięcy temu zostałam nie tylko okradziona, ale także poszkodowana wskutek nieodwracalnego zniszczenia mienia. Całe mieszkanie było praktycznie zdemolowane. Musiałam wymienić instalację elektryczną, a nawet wstawić nowe okna. Sprzęty elektroniczne, których włamywacze nie dali rady wynieść, zostały uszkodzone. Praktycznie nie miałam do czego wracać i nie miałam też pieniędzy, aby w szybkim czasie przywrócić swoje mieszkanie do odpowiedniego stanu. Od razu zaczęłam szukać dobrej firmy zajmującej się roszczeniami odszkodowawczymi. Udało mi się trafić na Lex Fortis i od tej chwili moja sytuacja z dnia na dzień zaczęła się poprawiać. Uwierzyłam, że naprawdę mogę otrzymać równowartość poniesionych strat i tak też się stało. Teraz już moje mieszkanie jest po remoncie i odzyskałam radość życia. Myślałam, że jestem sama ze swoim problemem, a tymczasem zaangażowanie firmy Lex Fortis przerosło moje najśmielsze oczekiwania, polecam!
- Anna K.