Europejskie Centrum Odszkodowań – opinie o współpracy z EuCO

0
2206

Zdarzył Ci się niefortunny wypadek drogowy, na skutek którego poniosłeś poważne konsekwencje? Masz obrażenia ciała, uszkodzony samochód lub nie jesteś zdolny do dalszej realizacji swych obowiązków zawodowych, a przez to nie masz środków pieniężnych niezbędnych Ci do życia? Zapraszamy do skorzystania z pomocy Europejskiego Centrum Odszkodowań SA – EuCO, stanowiącej pioniera na rynku firm i kancelarii odszkodowawczych na terenie nie tylko Polski, ale i całego rejonu Europy Środkowo-Wschodniej.

odszkodowania z oc

Nadrzędnym celem prosperowania EuCO jest udzielanie kompleksowej pomocy ludziom poszkodowanym, którym należy się odszkodowanie czy też zadośćuczynienie z tytułu poniesionych przez nich szkód i strat, lecz którzy nie mają odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i obeznania w tym, w jaki sposób warto walczyć o swoje i dochodzić swych roszczeń. Placówka opierając się na gruntownej i systematycznie rozszerzanej wiedzy swych wykwalifikowanych specjalistów stara się solidnie wspierać poszkodowanych, ale także otaczać opieką ich bliskich. Śmiało można rzecz, iż EuCO to swego rodzaju pośrednik, negocjator na linii pokrzywdzony – towarzystwo ubezpieczeniowe.

Firma ma charakter międzynarodowy, czego potwierdzeniem jest prężne funkcjonowanie grupy kapitałowej EuCO na obszarach pięciu krajów europejskich, a mianowicie poza Polską, również Słowacji, Rumunii, Węgier i Czech. Pierwsze kroki na rynku usług ubezpieczeniowych EuCO zaczęła stawiać w 2004 roku, od początku wkraczając do silnej konkurencji rynkowej stanowczo, pewnie i bazując na dużej wiedzy w temacie odszkodowań. Na chwilę obecną spółka realizuje owocną współprace z przeszło trzydziestoma tysiącami agentów. Centralna placówka firmy znajduje się natomiast w Legnicy i tylko w jej strukturach zatrudnionych jest aż dwustu etatowych pracowników. Wraz z rokiem 2010, EuCO pojawiła się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jako członek Business Center Club, Executive Club, Polskiej Rady Biznesu oraz Dolnośląskiej Izby Gospodarczej wyróżnia się na tle branżowych rywali swą precyzją działania. Na koncie firma ma wiele prestiżowych nagród, wśród których warte szczególnego wyróżniania okazują się między innymi – Gazela Biznesu, Gepard Biznesu, Firma Równych Szans, Efektywna Firma, nagroda Ambasadora Polskiego Gospodarki, Diament Forbes, Lider Rynku itd. Trzy razy marce udało się zdobyć odznaczenie w postaci Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Center Club.

A teraz nieco więcej o samej działalności EuCO. Otóż celem nadrzędnym powołania spółki jest reprezentowanie imienia osób poszkodowanych w wypadkach, a także kluczowe wspieranie rodzin tychże pokrzywdzonych w relacjach z zakładami ubezpieczeniowymi.

Specjaliści z EuCO proponują kompleksowe załatwienie spraw o odszkodowanie, dopełnienie wszelkich formalności, przygotowanie niezbędnej dokumentacji w celu pozyskania określonej formy świadczenia powypadkowego. Niemniej jednak, co zasługuje na ewidentne wyszczególnienie – firma działa na zasadach rozliczenia „prowizja za sukces”, czyli klient płaci dopiero wtedy, kiedy rzeczywiście przyznane zostanie mu odszkodowanie a to za sprawą pomocy agenta z EuCO. Wówczas prowizja wypłacana podmiotowi wspierającemu czyli EuCO to dwadzieścia pięć procent wywalczonej sumy.

Spece z EuCO są w stanie pozyskać dla swych klientów rozmaite formy odszkodowań i zadośćuczynień, wśród których warto wspomnieć między innymi o rekompensatach pieniężnych z tytułu utraty zdrowia, za śmierć bliskich, ze względu na utracony dochód, jako zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zakupu środków medycznych, sprzętu medycznego, z tytułu uszkodzonego samochodu, wynajmu pojazdu zastępczego, holowania wozu, utraty wartości handlowej pojazdu powypadkowego itd.

Jak wskazują na to rekomendacje ze strony klientów, którzy niegdyś zaufali EuCO i powierzyli jej specjalistom swoje interes, działania firmy w zakresie starań o pozyskanie odszkodowania w wielu przypadkach wiązały się nie tylko z samym faktem przydzielenia stosownej rekompensaty, ale także otrzymywania przez poszkodowanych kwot znacznie wyższych niż gdyby pokrzywdzony ubiegał się o otrzymanie zadośćuczynienia powypadkowego sam. Zdaniem przepytanych konsumentów współpracujących z EuCO, w grę wchodziły kwoty ostateczne wyższe o nawet kilkaset procent w porównaniu z pierwszą oferta towarzystw ubezpieczeniowych!

Europejskie Centrum Odszkodowań - opinie o współpracy z EuCO

Zaletą wyróżniającą EuCO na tle innych firm działających w podobnym charakterze jest między innymi posiadanie osobistej kancelarii prawnej, co w tego typu placówkach nie jest zbyt popularne. Kancelaria Radców Prawnych EuCO to swego rodzaju uzupełnienie bogatej oferty podmiotu. W konsekwencji tego, poszkodowani mają sposobność otrzymania dużo wyższych sum odszkodowań, a także mogą liczyć na szereg innych świadczeń dodatkowych.

odszkodowanie z oc sprawcy

Z danych statystycznych firmy wynika jednoznacznie, iż w 2015 roku EuCO przeprowadziła ponad 13,7 tysięcy rozpraw w sądach w całej Polsce, a w jednym miesiącu – uznawanym za rekordowy- tych spraw było około 1,4 tysiąca. Ogólnie EuCO prowadzi systematyczną współpracę z czterdziestoma rozmaitymi kancelariami prawnymi, a także z 1,5 tysiącem prawników.

odszkodowanie z oc sprawcy

Cechą charakteryzującą dynamiczne prosperowanie EuCO jest między innymi aktywna polityka ekspansji zagranicznej oraz szereg wprowadzanych przez placówkę, unikatowych rozwiązań takich jak EuCOCAR – udogodnienie w postaci składającej się z ponad 150 aut floty samochodów zastępczych udzielanych klientom na czas naprawy uszkodzonych pojazdów powypadkowych czy EuCO Finanse – błyskawiczna wypłata środków pieniężnych na leczenie i rehabilitację, udzielana na długo przed tym, kiedy następuje wypłata odszkodowania z zakładu ubezpieczeniowego.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]
odszkodowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here